Ukázky vybraných referenCE

Reference

Nabídka našich služeb zahrnuje kompletní servis spojený s realizací a péčí o Vaši soukromou zahradu, nebo o celý Váš firemní areál, parkovou plochu, či veřejnou zeleň a to od návrhu, přes kalkulaci Vaší zakázky, až po realizaci dle vašich představ.

Touto činností se zabýváme již od roku 2001 a rádi bychom Vám zde představili několik projektů realizovaných v poslední letech.

Z důvodu zachování soukromí zákazníků poskytujeme telefonický kontakt na kontaktní osoby jednotlivých referenčních zakázek na požádání a po předchozí domluvě se zákazníkem.

V nejbližší době zde přibudou fotografie zakázek realizovaných tento rok.

Ukázky realizací interiérů se nachází v záložce Realizace interiérů.

Novinky

03.12.2014  Sezóna se nám uzavírá a naše firma má za sebou další úspěšný rok. Povedlo se nám několik realizací zahrad, závlahových systémů a naší letošní stěžejní činností se stala údržba zahrad a to jak jednorázová, tak dlouhodobá. Udržujeme zahrady a zeleň pro firmy, státní a obecní instituce, společenství vlastníků domů či jednotlivce. Více o naší činnosti v záložce reference. Všem naším zákazníkům děkuji za spolupráci a těším se na novou sezónu.  Záruba Tomáš

25.09.2014 Máme tu podzim a je potřeba postarat se o zahradu. Provést provzdušnění, pohnojení podzimním hnojivem u trávníku. Také pohnojit výsadby a ostříhat keře a všechny ostatní rostliny. Připravit záhonky po zelenině na zimu. Nemáte na to čas? Nevíte si s tím rady? Tak se obraťte na profesionály. Rádi Vám vše provedeme rychle a za rozumnou cenu. Pro inspiraci se můžete podívat na naše reference. Ozvěte se nám. Přijedeme a vytvoříme Vám nabídku přesně podle Vašeho přání.

28.08.2014  Naše firma výrazně rozšířila strojové vybavení. Dokoupili jsme několik profesionálních strojů renovované značky Stihl. Například plotořez na dlouhé tyči, ořezávač trávníků, velké plotořezy, fukary a mnohé další. Nadále jsme Vám schopni zajistit odvoz veškerého rostlinného odpadu a to buď dodávkou nebo kontejnerem. Rozšiřováním našeho vybavení dosahujeme rychlejších a efektivnějších výsledků.

zobrazit všechny ›