Ukázky vybraných referenCE

Reference

Nabídka našich služeb zahrnuje kompletní servis spojený s realizací a péčí o Vaši soukromou zahradu, nebo o celý Váš firemní areál, parkovou plochu, či veřejnou zeleň a to od návrhu, přes kalkulaci Vaší zakázky, až po realizaci dle vašich představ.

Touto činností se zabýváme již od roku 2001 a rádi bychom Vám zde představili několik projektů realizovaných v poslední letech.

Z důvodu zachování soukromí zákazníků poskytujeme telefonický kontakt na kontaktní osoby jednotlivých referenčních zakázek na požádání a po předchozí domluvě se zákazníkem.

V nejbližší době zde přibudou fotografie zakázek realizovaných tento rok.

Ukázky realizací interiérů se nachází v záložce Realizace interiérů.

Novinky

11.04.2024 Začína nová sezóna. Naše firma se i nadále rozvíjí a po loňském roce Vám zase nabízíme veškeré zahradnické práce. Nabízíme Vám vertikutaci trávníků na které je vhodný čas. Dále pohnojení Vašeho trávníku jarním hnojivem je nejvhodnější provést v tento čas. Na Vaše přání Vám vytvoříme nabídku na míru přímo Vaší zahradě. Neváhejte nás kontaktovat.

02.04.2024 Od 15.4 je již vhodné provádět vertikutaci (provzdušnění) trávníků. Následně doporučuji provést hnojení. Máte-li o tyto zásahy zájem neváhejte nás kontaktovat. Vytvoříme Vám nabídku přímo na míru dle dispozic Vaší zahrady po osobní prohlídce.

20.03.2024 Jaro se hlásí o slovo a začínáme plánovat provádění údržbových prací. Na trávník je ještě čas, ale keře a stromy již lze upravovat. Také je nejvhodnější doba na objednání vzrostlých stromů s balem. Jejich expedice začne zhruba v polovině dubna. Jestliže potřebujete provést údržbu nebo vysadit stromy, zavolejte nám a dohodneme si osobní prohlídku a následně termín. Je nejvyšší čas.

zobrazit všechny ›